Конкурс фото та графіки "Я голосую чесно!"

Чернівецька координаційна рада громадського руху «Чесно» оголошує конкурс фото- та графічних робіт «Я голосую чесно», переможці якого отримають призи, можливість тиражування своїх робіт а також змогу позаконкурсно взяти участь у Всеукраїнському форумі «Молодіжний Форум Майбутнього» у м. Тернополі 11 жовтня або іншому місті на вибір.
 
За умовами конкурсу кожний учасник має право подати будь-яку кількість робіт у наступних номінаціях:
— «Не продавай свій голос!»;
— «Голосуй ЧЕСНО!»;
— «Я проголосую!»;
— «Політична карикатура / демотиватор» (приорітет при оцінюванні журі матимуть роботи, що стосуються місцевої політики/політиків).

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно до 5 жовтня надіслати свою фото- чи графічну роботу на адресу chesno.cv@gmail.com, вказавши у темі слово «Конкурс» та номінацію. Після надходження фото до оргкомітету конкурсу, роботи публікуются у альбомах конкурсу в соціальних мережах Вконтакте та Facebook (активні посилання на альбоми).
 
Участь у конкурсі (надсилання роботи на вказану адресу) означає згоду на тиражування роботи у випадку перемоги.
Переможців визначатимуть користувачі соцмереж, голосуючи за роботи на сторінках конкурсних альбомів, а також конкурсне журі у складі представників коордради руху «Чесно» та проекту «Буковинський громадянин ХХІ ст.» Голосування в соцмережах починається з моменту публікації і триває до 12:00 7 жовтня. Переможці в кожній номінації будуть оголошені до кінця дня 8 жовтня на сторінках «ЧЕСНО-Буковина» Вконтакті (vk.com/chesnobuk), Facebook (facebook.com/chesnobuk) та в блоґовій мережі Вкурсі.


 

2 коментарі

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте