Рух "Чесно" розповість, про що пишуть в програмах кандидати-мажоритарники

2 жовтня (вівторок) о 12:00 відбудеться прес-конференція Чернівецької коордради Громадянського руху «ЧЕСНО», на якій буде представлено результати аналізу програм кандидатів у мажоритарних округах Чернівецької області та підсумки проектів та плани коордради на найближчий період. Адреса: вул. Червоноармійська 4, 3 поверх (вхід з балкону).  

Під час прес-конференції учасники руху ЧЕСНО представлять методологію та результати аналізу програм кандидатів у депутати у мажоритарних округах Чернівецької області.

Також будуть представлені підсумки проектів Чернівецької координаційної ради Громадянського руху «Чесно» (освітнього проекту «Академія Громадянина», нового інформаційного майданчика, створеного за сприяння коордради).

Накінець, представники координаційної ради анонсують плани на найближчий період: заходи для молоді, діяльність під час дня голосування та ін.

До участі у прес-конференції запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ, громадських активістів, представників політичних партій та кандидатів у депутати в мажоритарних округах Чернівецької області. 

Контактні особи: 
Вадим МІСЬКИЙ, 066 569 2098
Георгій БОДНАРАШ, 066 368 4345
chesno.cv@gmail.com 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте